Fototapety 3D: Hit czy kit?

Kategorie Aktualności

Czy wielkoformatowe fototapety i trójwymiar nadal pozostają elementem wystroju pomieszczeń jedynie designerów?

Z pewnością nie! Fototapety wielkoformatowe i trójwymiarowe będą jednymi z największych trendów nadchodzącego wielkimi krokami roku 2020. Jakie fototapety wybrać?

Ściana w trójwymiarze

Trójwymiar pełną parą przekroczy nasze progi, bowiem w przyszłym roku najmodniejsze będą fototapety przypominające uliczne murale: przedstawiające realistyczne miejsca i przedmioty jak np. górskie krajobrazy, lasy, okna.

Wśród nadchodzących trendów będą również fototapety 3D o geometrycznych wzorach, szczególnie heksagonach. Taka fototapeta ożywia pokój bez wyrazu i jest prostszą alternatywą dla naściennych płytek. Przy użyciu właściwych kolorów i światła, można uzyskać naprawdę zachwycający i przyciągający uwagę efekt!

W wielkim formacie

Obok trójwymiarowych, fototapety wielkoformatowe będą kolejnym hitem 2020 roku. Przypominają one bardziej streetartowe murale czy malowidła niż standardowe fototapety, ale równie świetnie nadają się do każdego mieszkania, które chce wyglądać nowocześnie.

Najpopularniejsze będą fototapety odwzorowujące akwarelowe obrazy natury czy sceny życia codziennego.

Innym trendem okażą fototapety imitujące surowe, a nawet zniszczone ściany.

Wielkoformatowe fototapety zaleca się jednak do większych przestrzeni na jedną ze ścian (w sypialni najczęściej jest to ta za wezgłowiem łóżka, a w salonie – za sofą czy stołem), gdyż fototapeta od sufitu po podłogę może optycznie czynić pomieszczenie mniejszym.

1 zastanawiasię “Fototapety 3D: Hit czy kit?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *